Svatby // Weddings

Svatební a portrétní fotografie je o lidech a jejich emocích.

Svatební foto // Wedding Photography

J ako svatební fotograf se snažím při focení svateb zachytit především tu jedinečnou atmosféru, která v ten den panuje … nervozitu před obřadem, proměnu nevěsty a ženicha při líčení, česání a oblékání, průběh svatební přípravy, pomoc a náladu všech svatebčanů, svatební veselí a radost všech přítomných v průběhu celého dne a samozřejmě především neskonalé štěstí a lásku novomanželů, která by měla ze svatebních fotek přímo sálat.
Svatební fotografie v sobě zahrnuje mnoho aspektů, od důležitých záběrů detailů, které dotváří celkový dojem svatebního dne, přes reportážní záběry obsahující mimořádnou náladu a atmosféru okamžiku, po kreativní aranžované portrétní fotografie novomanželů, na něž se budou po celý zbytek života koukat, usmívat se nad nimi a možná i dojímat. Vždyť svatební fotografie je přeci o lidech a jejich emocích.

Zde můžete najít ukázky mé práce.

Více svatebních fotografií si můžete prohlédnout také na mých dalších stránkách www.jspweddings.com.

Svatební slideshow // Wedding Slideshow

U svatební fotografie je důležitý příběh. Příběh, který vypráví o všem podstatném a připomene všechny důležité momenty svatebního dne. Několik takových příběhů si můžete prohlédnout na této stránce se svatebními slideshow nebo na www.jspweddings.com.

Info

V této sekci naleznete víci informací o průběhu focení, mé nabídce a ceně.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*


*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>