Info

Základní informace

Focení portrétů, rodinné focení a focení dětí nabízím v ateliéru, exteriéru nebo i u Vás doma. Záleží na Vašich preferencích a ročním období. Rodinné fotky a fotky odrostlejších dětí vypadají krásně i venku v přirozeném světle, miminka a novorozeňátka doporučuji fotografovat v ateliéru.

Délka focení: Přibližná délka focení je uvedena u každého balíčku, vždy se ale přizpůsobuji momentální situaci a náladě, a to zejména u malých dětí. U novorozeňátek je třeba počítat ještě s delším časem focení. Každé focení je unikátní a může trvat různě dlouhou dobu. Důležité je, aby bylo miminko spokojené, najedené a dobře naladěné, není problém udělat si během focení pauzu a dopřát mu, co potřebuje.

Zvolení a objednání termínu: Při volbě termínu jsem flexibilní, vždy záleží na vzájemné dohodě. U fotografování dětí je třeba myslet i na vhodné zvolení denní doby v závislosti na režimu právě Vašeho dítka. Aby fotografie dopadly dobře, mělo by být dítě odpočaté a do růžova vyspalé.

Nejvhodnější období pro focení novorozeňat: Děti rostou neuvěřitelně rychle, jestli tedy chcete zachytit toto jejich výjimečné období, nejvhodnější čas k focení novorozeňátek je mezi jejich 5 a 10 dnem života. Jsou stále velice ospalí a schoulení, což umožňuje je zachytit v těch krásně roztomilých pózách. Kolem dvou týdnů se může objevit novorozenecká vyrážka, začínají trpět kolikami a spí méně.

Objednání termínu focení novorozeňat: Focení si, prosím, objednejte v momentě, kdy se rozhodnete pro mé služby ještě během Vašeho těhotenství. Termín bude brán jako předběžný, konečný termín dohodneme jakmile se Vaše malé vyloupne na svět.

Co s sebou na focení dětí: Aby dítko mělo ten nejkouzelnější úsměv na rtech, nezapomeňte především sbalit jeho oblíbenou hračku či knížku. Dále si zabalte jako na každou jinou návštěvu dostatečné množství plenek, dečku,  něco k jídlu a pití, nějaký ten pamlsek, případně i oblíbenou hudbu Vašeho dítěte.

Co na sebe a na dítě: Nebojte se zabalit si s sebou více kusů oblečení nejrůznějších stylů a barev. V tomto případě platí – raději více než-li méně. Vezměte sladěné oblečení jak barvou, tak materiálem, ale obávat se nemusíte ani výrazných kontrastů. Styly se pokuste také namíchat, na fotkách vypadá dobře i oblečení, které si Vy, ani Vaše dítko, běžně neobléknete. Takové retro či společenské oblečení jsou velice fotogenické. Nezapomeňte ani na doplňky v podobě např. různých pokrývek hlavy apod. Standardně vypadá dobře kombinace džínových kalhot a bílého nebo černého svršku. Jediné, čemu doporučuji se vyvarovat, jsou výrazné a velké vzory, které na fotografii působí rušivě.

Vizáž: Pokud se rozhodnete nevyužít služeb profesionálního vizážisty, přijďe, prosím, nalíčené. Nemusíte se obávat ani výraznějšího nalíčení, ale nic nezkazíte tím, když použijete své oblíbené. Raději zvolte jemnější líčení, detaily můžete doladit přímo v ateliéru, kde je pro to vhodné zázemí.

Cena

Ceník platný od 1.3.2012.

  • Balíček č. 1 = 2.100,- Kč. V ceně 10 profesionálně upravených fotografií dle Vašeho výběru v plné kvalitě na CD a vytištěných ve formátu 13×18, ateliérové focení v trvání 1 – 1,5 hodin na několik pozadí, originální slideshow s hudbou (lze zvolit Vaši oblíbenou píseň), on-line webová galerie po dobu 6 měsíců. Další upravené fotografie nad rámec balíčku 210,- Kč/ks.
  • Balíček č. 2 = 2.500,- Kč. V ceně 12 profesionálně upravených fotografií dle Vašeho výběru v plné kvalitě na CD a vytištěných ve formátu 13×18, ateliérové focení v trvání 1 – 2 hodin na několik pozadí, originální slideshow s hudbou (lze zvolit Vaši oblíbenou píseň), on-line webová galerie po dobu 6 měsíců. Další upravené fotografie nad rámec balíčku 195,- Kč/ks.
  • Balíček č. 3 = 3.000,- Kč. V ceně 16 profesionálně upravených fotografií dle Vašeho výběru v plné kvalitě na CD a vytištěných ve formátu 13×18, ateliérové focení v trvání 2 – 2,5 hodin na několik pozadí, originální slideshow s hudbou (lze zvolit Vaši oblíbenou píseň), on-line webová galerie po dobu 6 měsíců. Další upravené fotografie nad rámec balíčku 185,- Kč/ks.
  • Balíček č. 4 = 3.600,- Kč. V ceně 20 profesionálně upravených fotografií dle Vašeho výběru v plné kvalitě na CD a vytištěných ve formátu 13×18, ateliérové focení v trvání 2,5 – 3 hodin na několik pozadí, originální slideshow s hudbou (lze zvolit Vaši oblíbenou píseň),on-line webová galerie po dobu 6 měsíců. Další upravené fotografie nad rámec balíčku 150,- Kč/ks.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*


*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>